Чому голосувати саме за «ДемАльянс» і Артема Романюкова?

Наші кандидати розповідають про свої історії успішної допомоги містянам.

Які проблеми спонукають Артема балотуватися на посаду міського голови? Чому б просто не закрити на них очі? Докладніше в цьому відео.

Як демальянсівці опікуються екологією міста? Як ми дотисли Ахметова? До чого тут Філатов (і дійсно, до чого?)? У цьому відео наші кандидати Ілля Рибаков і Денис Піддубський розкажуть історію успішного впровадження електрофільтра та розкажуть вам про SaveEcoBot.

Як демальянсівці руйнують схеми міської влади Дніпра? Як мерія намагалася вводити містян в оману? Чи потрібно платити за паркування зараз? Демальянсівець Василь Підлужний розкаже про історію питання та поточну ситуацію.

У нашій команді є люди, що роками проводили популярний і унікальний музичний фестиваль!

Саме вони відкрили потенціал Монастирського острова для міста. На жаль, міській владі невигідно, якщо не витрачаються бюджетні кошти, тому замість підтримки влада просто створила клон “Стопудівки”.

Історію розповідають Сергій Головацький і Андрій Шелковський.

Успіхи демальянсівців вимірюються й чисельно!

Наші кандидати навчають чиновників і підприємців, заощаджують бюджету кошти та контролюють законність процедур.

Ну й хто казав, що Prozorro не працює?

Квартплата виросла майже в п’ять разів, а на свої гроші мешканці багатоквартирних будинків і надалі отримують тільки двірника.

Чому ремонти ліфтів і дахів оплачуються з бюджету?

Наші кандидати Юлія Ткачук і Дмитро Хозін – досвідчені експерти з питань ОСББ.

У цьому відео вони пояснюють, що не так із поточною політикою міської влади щодо ОСББ і якими міфами вона залякує населення.

Чи можна змиритися з тим, що беркутівець очолює муніципальну варту та що ми фінансуємо його з власних кишень? Чи можна змиритися з інспекцією з праці, що тисне на бізнес? Чи можна змиритися з неконтрольованим забрудненням повітря? Чи можна змиритися зі спробами влади відкотити назад впровадження системи Prozorro? Ми з усім цим боремося та поступово перемагаємо. Якщо ти теж не бажаєш із цим миритися, голосуй за нас і наблизь нашу спільну перемогу!

Парцитип… Патрипиц… Партиципаторний бюджет – теж наша ініціатива та реалізація. Як демальянсівці проштовхували один із найпопулярніших серед активних містян проектів, який спротив чинила влада (ну, важко ж прийняти те, чого навіть вимовити не можеш) і як тільки лінивий зараз не піариться на нашому результаті, розкаже наш кандидат від Індустріального району Олександр Купрієнко.

Ще кілька історій успіху від демальянсівців. По-перше, можете називати Геннадія Корбана рейдером №1 – зокрема, завдяки нашому кандидату від Центрального району Василю Підлужному. По друге, ми систематично боремося з призначенням «беркутівця» Ткаченка на посаду голови муніципальної поліції. Міська рада чинить нам опір на всіх рівнях, але ми послідовно та в законний спосіб руйнуємо всі барикади, як-от з Інспекцією з питань праці та зайнятості та підвищенням податку на землю. Деталі – у відео!

Як ви гадаєте, яке слово ми запікали в цьому відео? Підказка: воно найчастіше вживається поряд зі словами «Філатов» і «бюджет». Варіанти відповідей пишіть у коментарях. У цьому відео – погляд кандидата від «ДемАльянсу» Дмитра Хозіна на діяльність міськради, показну «сміливість» пана Філатова та те, з якими боями та якою ціною доводиться проштовхувати корисні для міста програми.

Демальянсівець і співзасновник SaveDnipro Геннадій Кіріченко вже кілька разів перешкоджав незаконним діям, не давши збудувати у своєму дворі паркувальний майданчик, що порушував би будівельні норми, перекрив би прохід до школи та щоранку давав би величезну кількість вихлопних газів. За це йому спалили автомобіль, але на рішучість втілювати позитивні зміни в місті та припиняти порушення це не вплинуло. До речі, про спалене авто теж є цікаві деталі.

Демальянсівець Олександр Купрієнко жорстко протистояв ліквідації «Будинку вчителя» та критикував Філатова, що діяв у звичній йому хамській манері. Після цього комунальники під охороною муніципальної варти спробували викрасти майно з підприємства Олександра та зруйнували йому літній майданчик. Звичайно ж, на готовність самого Олександра відстоювати інтереси містян це не вплинуло. Детальніше – в цьому відео.

Трохи про те, як кандидат-демальянсівець Олександр Купрієнко допомагав жителям мікрорайонів Дніпра боротися з раптовою зміною постачальника послуг опалення. Також Філатов і його команда через бажання отримувати надприбутки систематично зрізають фінансування факультативів у школах Дніпра, руйнуючи програми гуманітарного розвитку, адже відкатів від цього жодних, а гуманітарний розвиток дітей поточну владу Дніпра не цікавить. Розповідає автор програми гуртків шкільних дебатів.