Амур-Нижньодніпровський

Євген Крекотень

blank

Ветеран АТО-ООС. Доброволець. Бізнесмен, власник виробництва побутової косметики та спортивного клубу. Співзасновник Асоціації ветеранів-підприємців. Бойовий інструктор.

Михайло Федаш

blank

Практикуючий бухгалтер, студент магістерської програми Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, приймав участь у багатьох проектах ГО «Платформа Громадський Контроль» та ініціативної групи «Save Dnipro».

Юлія Нітютько

blank

Працювала уповноваженою Голови Національної поліції України з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності в Дніпропетровській області (поліцейський омбудсмен). Здійснювала виявлення фактів порушень прав і свобод громадян із боку поліцейських.

Олена Осадча

blank

Активна представниця середовища людей з інвалідністю. Активістка ГО «Молодіжна ліга». Працює адміністратором у соціальній мережі нерухомості «Квадрат». Володарка нагород за волонтерську діяльність в інтересах людей з інвалідністю.

Вероніка Файзуліна

blank

Працювала бухгалтером у великих компаніях. Я завжди займала активну життєву позицію та брала участь у різних соціальних проектах. Зокрема, мене турбує питання реформування шкіл та дитячих садків, аби батьки були впевнені, що віддали своїх дітей в надійні руки, коли ті йдуть до освітніх установ.

Олексій Ізмалков

blank

Аспірант ДНУ, фахівець з управління інформаційної безпеки. Делегат «Студентської моделі конгресу 2020», активіст і волонтер «Всеукраїнської спілки воїнів АТО». Мета мого висування – допомога людям, які потребують соціальної допомоги.

Індустріальний

Олександр Купрієнко

blank

Депутат Дніпровської міської ради, голова експертної комісії з Бюджету участі 2017–2019 рр., автор рішення про впровадження в Дніпрі системи закупівель Prozorro від 3000 грн та 5-річної програми розвитку гуртків шкільних дебатів, яка охоплювала факультативи приблизно в 70 школах міста у 2017–2019 рр.

Максим Рева

blank

Учасник Революції Гідності в 9-й сотні на київському Майдані. Волонтер. Кавалер ордену «За Мужність» III ступеня. Протягом 2014–2015 років під час найактивнішої фази російсько-української війни постачав усе необхідне для українських бійців у найгарячіші точки фронту, включно з Донецьким аеропортом. Засновник IT-компанії Networks.ua

Ганна Сумська

blank

Одна з найкращих івенторів Дніпра. Заснувала регіональний проект ZROBLENO, завдяки якому на ринок виведено понад 100 локальних виробників та фермерських господарств. Реалізує проекти, спрямовані на розвиток туристичної привабливості регіону та популяризацію креативних індустрій.

Марина Черниш

blank

Народилася та виросла в Дніпрі. Закінчила ДНУ. Все життя працювала в різних сферах. Знає все про проблеми дрібних підприємців у цьому місті. Мама двох дітей. Знає все про поліклініки, дитячі садки та побори в них. Хоче, щоб містяни могли брати активну участь у вирішенні питань районного та міського масштабу.

Андрій Шелковський

blank

Психолог, підприємець. Співзасновник туристичного центру «Риба Андрій». Одним із перших у Дніпрі почав розвивати місцевий туризм.

Ольга Брайченко

Підприємиця, співзасновниця соціального підприємства «Дитяча творча студія Clever Kids». Разом із родиною активно розвиваю Лівобережний-3, організаторка сімейних фестивалів. Член правління ОСББ.

Максим Семенов

blank

Співзасновник Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту та Дніпровської асоціації велосипедистів. Багато років системно відстоює права велоспільноти та прихильників екстремального спорту в місті.

Ліка Толорая

blank

Журналістка, правозахисниця. Фіналістка міжнародного конкурсу з мобільної журналістики MoJo Fest. Волонтерка, громадська активістка, учасниця обох Майданів. Три роки працювала дизайнеркою соціальної реклами в Дніпровській міській раді, лобіювала проукраїнський контент. Володіє п’ятьма мовами. Жила в різних країнах і вважає, що в України є все, щоб бути найуспішнішою країною, крім політичної волі влади.

Новокодацький

Ольга Брильова

blank

Сценаристка, письменниця. Викладачка англійської та японської мови. Системно бореться за збереження зелених насаджень Дніпра.

Олександр Середа

blank

Голова департаменту аудиту фармацевтичної компанії, голова ОСББ. Активний мешканець Новокодацького району.

Юлія Ткачук

blank

Правознавець, співрозробниця Програми підтримки ОСББ та ЖБК в Дніпрі, член оргкомітету Koktebel Jazz Festival.

Денис Білозор

blank

Власник ІТ-бізнесу, активіст, засновник низки міжнародних і соціальних проектів. Неодноразово перемагав в інноваційних конкурсах. Боровся з надокучливою аудіорекламою в маршрутках і незаконними парканами на громадських пляжах.

Дмитро Хозін

blank

Депутат, ініціатор двох найбільш ефективних програм у місті: «Бюджету участі» та «Програми підтримки ОСББ». Пройшов навчання міському менеджменту в Трірі (Німеччина), Познані й Варшаві (Польща) з керівництвами цих міст. Успішний бізнесмен. Керівник ГО «К12». Ресторатор.

Владислав Слободяник

blank

51 рік мешкає в Новокодацькому районі, добре розуміє його проблеми та бачить шляхи їх вирішення. Заснував ІТ-компанію «Дніпро-Техноцентр», яка вже 28-й рік успішно працює на корпоративному ринку в регіоні. Свою функцію в міській раді бачить як один із керівників інфраструктурних проектів. Має значний досвід проектного та кризового менеджменту, фахівець у галузі державних закупівель Прозорро. Принциповий ворог корупції. У 2014–2015 роках багато співпрацював із волонтерами. Одружений, має доньку.

Анжела Чередник

blank

Підприємець, рестораторка та експертка з фінансів. Працювала у великих міжнародних корпораціях і розуміється в аудиті. Має активну життєву позицію, учасниця ГО К12, брала участь у проведенні фестивалю «Стопудівка».

Дмитро Котулев

blank

IT-фахівець, експерт із контролю закупівель ProZorro та доступу до публічної інформації. Автор і експерт програми «Бюджету участі» в Дніпрі. Учасник ГО «Платформа Громадський Контроль».

Самарський

Катерина Поворіна

blank

Спеціаліст у галузі аналізу, опису, оптимізації, впровадження та автоматизації бізнес-процесів, менеджменту персоналу. Фахівець з упровадження системи електронного документообігу. Керує IT-проектами.

Володимир Косюга

blank

Президент Банківського союзу Дніпра. Керував регіональними підрозділами двох великих банків. Співзасновник Save Dnipro. Разом із командою робить довкілля Дніпра чистішим.

Юнна Стащенко

blank

Народилася в Дніпрі. Закінчила ДНУ. Працювала в різних сферах. Знімаючи своє місто крізь об‘єктив, зібрала колекцію під назвою «Як зруйнувати все й тобі за це нічого не буде». Прагне змінити ставлення до бюджету, щоб місто бачило гроші не лише на папері.

Микола Калакуцький

blank

Перший президент молодіжної організації «К12». Активний учасник культурно-соціальних заходів міста, суботників. Організатор багатьох безкоштовних тренінгів для дніпрян різного віку. Підприємець, ІТ-спеціаліст.

Денис Слєсарєв

blank

Керівник на виробничому підприємстві. З 2011 року веде боротьбу зі свавіллям з боку міліції, а потім поліції. Небайдужий до проблем нашого міста мешканець Дніпра.

Соборний

Денис Піддубський

blank

Рітейл-консультант. Співзасновник Save Dnipro. Разом із командою бореться за чисте повітря в Дніпрі, переміг Придніпровську ТЕС, змусивши підприємство встановити сучасний електрофільтр на 10-й енергоблок.

Станіслав Ліфлянчик

blank

Один із найвідоміших і найкращих адвокатів у Дніпрі. Майже 16 років займається юридичною практикою у сфері господарського, корпоративного, адміністративного, цивільного та сімейного права. Має величезний досвід роботи з громадянами, державними органами та підприємствами. Проживає в Соборному районі Дніпра з народження.

Юлія Гуртова

blank

Адвокатка, має власний бізнес. Багато років займається благодійністю, організовує заходи з ремонту доріг, насадження дерев, ліквідації стихійних звалищ. Має вищу освіту, навчається в аспірантурі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Прагне зробити все, щоб місто стало чистим і комфортним для життя.

Олена Демченко

Надихнулася бажанням жити в чистому місті та реалізувала низку ініціатив: організувала більше десятка суботників і дитячих свят, створила хвилю “Стоп Крематорій”, відстоявши інтереси мешканців густонаселеного району, авторка успішної петиції з благоустрою Запорізького шосе. Три роки поспіль авторка проєктів-переможців у програмі “Бюджет участі”. Заступниця голови ОСББ.

Максим Москальов

Голова ОСББ з 2011 року. Активно виступає за впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі міста.

Сергій Гришко

Підприємець. З 2011 року займається боротьбою проти міліцейського, а потім і поліцейського свавілля на дорогах та судовим захистом прав водіїв. Одним із захоплень є практична стрільба з рушниці. Спортивний суддя Федерації практичної стрільби України.

Наталія Новорай

blank

Волонтерка. Заступниця директора промислового підприємства. Працювала старшою медсестрою в КЗ ДЦПМСД.

Центральний

Денис Баранець

blank

Член правління ГО «Платформа Громадський Контроль», експерт ProZorro, навчив тисячі службовців Дніпра та інших міст економити мільйони на закупівлях. Займається розвитком громадянського суспільства в Дніпрі через підтримку молодих організацій.

Василь Підлужний

blank

Один із найкращих адвокатів Дніпра. Разом із командою ГО «Платформа Громадський Контроль» через суд скасував необґрунтований тариф на паркування в Дніпрі. Керуючий партнер АО «Новум», член комітету Національної асоціації адвокатів України, член ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області.

Наталя Мальченко

blank

Співзасновниця благодійної організації «Благодійний фонд за майбутнє України», діяльність якої спрямована на допомогу та інтеграцію дітей так званої «сірої зони». У 2014–2016 році волонтер 17-ї окремої танкової бригади. Дружина ветерана АТО. Активна жителька Центрального району.

Костянтин Перевозник

blank

Проектний менеджер в ІТ-галузі з досвідом 9 років. Працює з великими європейськими компаніями над створенням інноваційних продуктів. 4 роки керував розробкою інтернет-магазину rozetka.ua. 15 років поспіль займається велотуризмом. Активний діяч в ОСББ.

Олівія Ланская

blank

Успішна жінка, у минулому вдалий керівник декількох бізнес-проектів. Наразі опікується проблемами жінок, що потерпають від домашнього насильства та перебувають у відносинах з аб’юзером. Бачить себе в проектах діджиталізації, що підвищить відкритість та інформативність висвітлення роботи міської ради.

Чечелівський

Вікторія Гаврюшова

blank

Телеведуча, журналістка та громадська діячка. Перша в Дніпрі дівчина-голова студентської ради ПДАБА, перша дівчина-молодіжний мер, екс-депутатка Всеукраїнського студентського парламенту. Заснувала перше в Дніпрі студентське телебачення. 3 роки координувала Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» по Дніпропетровській області. Засновниця безкоштовної медіа-школи в Дніпрі. Викликала на діалог міністрів освіти та фінансів, щоб зберегти студентам стипендії.

Руслан Власенко

blank

IT-підприємець. Відео-блогер, який багато розповідає про рідний Дніпро та розкриває проблемні питання нашого міста. Активний мешканець Чечелівського району. Відвідав 25 країн і хоче, щоб Дніпро став схожий на європейське місто.

Олександр Дука

blank

Приватний підприємець. Розуміє, як працюють органи виконавчої влади. Активний учасник впровадження програм «Підтримки ОСББ та ЖБК» і «Бюджету участі». Молодіжний лідер. На практичному прикладі залучав громадян до вирішення питань у сфері житлового господарства та благоустрою міста.

Анастасія Стець

Приватний підприємець. Народилася та живе в Дніпрі. У 2015 році створила ОСББ у своєму будинку. Нещодавно створила нове ОСББ та почала новий шлях до успіху. Протягом 6 років традиційно організовує тематичні свята для дітей, разом із сусідами підтримує належний стан двору та дитячого майданчику. Прагне допомагати й відстоювати інтереси людей, підтримувати створення нових і розвиток діючих ОСББ, тому що це єдина ефективна реформа ЖКГ. Люди мають бачили й відчувати зміни на краще, і наше місто має для цього всі можливості.

Олена Смірнова

blank

Фінансова директорка, головна бухгалтерка, аудиторка великих компаній. Передає досвід середньому бізнесу як практикуючий консультант у сфері фінансів. Боролася за очищення вулиць Новокримська та Титова від стихійної торгівлі.

Олексій Косенко

blank

Має три вищі освіти. Приватний підприємець у сфері енергетики.  З початку 2000-х займається вітрильним спортом та має на меті відновити водні види спорту на Дніпровщині.

Шевченківський

Ілля Рибаков

blank

IT-підприємець і громадський діяч. Аналітик-розслідувач ГО «Платформа Громадський Контроль», який декілька років системно викриває корупційні схеми в Дніпровській міській раді. Експерт із публічних закупівель у ProZorro. Співзасновник Save Dnipro – найефективнішої в місті екологічної ініціативи.

Сергій Головацький

blank

Ресторатор, голова ОСББ, керівник фестивалю «Стопудівка», засновник туристичного центру «Риба Андрій». Багато років розвиває в Дніпрі фестивальну та туристичну культуру.

Геннадій Кіріченко

blank

Співзасновник Save Dnipro. Підприємець. Аналітик комп’ютерних систем. Зупинив незаконне будівництво парковки на Тополі-2, де зараз і живе. Допомагає дніпрянам дізнатися про якість атмосферного повітря.

Тетяна Тертичко

blank

Засновниця мережі ресторанів «Здесь Весело», членкиня правління Save Dnipro та ГО «Платформа Громадський Контроль». Разом з однодумцями допомагає робити Дніпро прозорішим і відкритішим через моніторинг закупівель і громадські розслідування.

Оксана Гоцуляк

blank

Активiстка i мешканка Шевченкiвського району Дніпра. Допомагала зупинити незаконне будівництво парковки на Тополі-2. Бере активну участь в озелененнi району. Постійно подорожує Україною. Прагне розвитку в національному туризмі та збереження українських традицій.

Валерій Шаруда

blank

Бізнес-інтегратор. 10 років досліджує бізнес Дніпра та його проблеми.