Друзі!

Наразі в нашому місті склалася ситуація, коли на вибори до міської ради йдуть корупціонери з нинішньої влади, корупціонери з минулої влади, представники криміналітету та прихильники «русского мира».

Порядному українцю, що чесно працює та мріє про сильну, багату та комфортну для проживання країну, навіть немає за кого проголосувати.

Ми йдемо на вибори командою, що протягом років працювала над змінами: наші представники створювали програму підтримки ОСББ та впроваджували програму бюджету участі, у судах скасовували незаконні рішення міської влади (зокрема про підвищення плати за проїзд у громадському транспорті та встановлення плати за паркування), проводили розслідування та передавали в правоохоронні органи матеріали щодо корупційних дій місцевих чиновників, а також робили багато іншого.

Ми не погоджуємося з тезою «Крадуть, проте щось роблять»! Ми знаємо, що можливо працювати чесно.

Запрошуємо приєднатися до нашої команди всіх, кому небайдужий розвиток нашого міста; усіх, хто має бажання змінити діючі правила управління містом; усіх, хто має нульову толерантність до корупції та ідей «русской весны»!

Ми йдемо змінювати все! І тепер буде за кого голосувати! Ходімо з нами 🙂

Для переходу на заповнення Анкети натисніть на кнопку