Часто чуєте від співрозмовників фразу: «Хто це такі – ДемАльянс?»

Політична партія «Демократичний Альянс» існує з 2010 року та за ці 10 років пройшла довгий шлях становлення та розвитку. Кандидати на посаду міського голови та в депутати Дніпровської міської ради – люди з досягненнями як у бізнесі, так і в громадському секторі.

Ось лише стислий перелік досягнень громадських організацій, у яких працюють наші кандидати.

1. ГО «Платформа Громадський Контроль» вже зробила парковки безкоштовними. Наш кандидат Василь Підлужний  був адвокатом у цій справі.

2. ГО «Платформа Громадський Контроль» ініціювала в Дніпрі програму «Бюджет участі» (партиципаторне бюджетування), що дозволило шляхом голосування людей давати чиновникам проекти на реалізацію. Автор рішення – депутат міської ради і також наш кандидат Дмитро Хозін. А запускав програму та був головою експертної ради з бюджету участі 2017–2019 рр. Олександр Купрієнко.

3. ГО «Платформа Громадський Контроль» розробляла й запускала в місті ProZorro, що заощадило бюджету десятки мільйонів гривень! Автор рішення – депутат міськох ради і також наш кандидат Олександр Купрієнко. Над цим всім працювали Тетяна Тертичко, Артем Романюков, Денис Баранець.

4. Розробка та запуск програми підтримки ОСББ: Дмитро Хозін, Юлія Ткачук.

5. ГО «Платформа Громадський Контроль» скасувала в суді рішення Філатова й компанії про податок на землю в розмірі 12%. Василь Підлужний був адвокатом, який відстоював інтереси бізнесу в суді.

6. ГО «Save Dnipro» змусила Придніпровську ТЕС встановити електрофільтр на 10-й енергоблок, що суттєво покращило якість повітря в Дніпрі. Члени цієї організації є в нашій команді: наш кандидат на посаду міського голови Артем Романюков, кандидати в депутати Геннадій Кіріченко, Денис Піддубський, Ілля Рибаков.

7. Електронні петиції – пролобіювали прийняття в раді члени команди з «ГромКонтролю». 

8. ГО «Save Dnipro» створила SaveEcoBot – найпопулярніший сервіс моніторингу стану повітря. Цим питанням займались Артем Романюков, Ілля Рибаков, Денис Піддубський, Геннадій Кіріченко, Володимир Косюга, Тетяна Тертичко.

9. ГО «Платформа Громадський Контроль» і Василь Підлужний призупинили в суді підвищення тарифу на проїзд.

10. Наші кандидати також приймали участь у захисті України від російської збройної агресії як військовослужбовці та волонтери: Максим Рева, Наталя Мальченко, Ольга Брайченко, Денис Піддубский, Наталя Новорай, Ліка Толорая, Дмитро Котулев, Євген Крекотень.

11. Представники К12 Дмитро Хозін, Тетяна Тертичко, Олександр Купрієнко та Сергій Головацький – це частина культурного руху міста, який створив «Стопудівку» – рок-фестиваль Дніпра, а також першим продемонстрував потенціал Монастирського острова. Квартал Мистецтв на набережній і активна допомога в розбудові #Globus_park на набережній біля Поплавка – це також вони.

Самі бачите, у міську раду ми пропонуємо делегувати успішних людей, що мають візію розвитку міста, прагнуть забезпечувати дотримання законодавства, а також планують діяти в інтересах містян.

Тепер у вас є за кого проголосувати!