Наші кандидати вже неодноразово руйнували корупційні схеми нинішньої міської влади Дніпра

Підпишися сторінки «ДемАльянсу», Артема Романюкова та інших кандидатів у соцмережах, щоб серед перших дізнаватися, які корупційні оборудки ми зруйнували цього разу.

Ми вже закрутили гайки «Паркт Сервіс Группе» – компанії з офшорним корінням, куди гроші від оплати за паркування в Дніпрі йшли замість бюджету. Тепер ти можеш не наповнювати кишені оточення міського голови Філатова, водночас фінансуючи зі своїх податків збиткову інспекцію з паркування.

Зараз ми подали позов до Дніпровської міської ради з вимогою скасувати незаконне розпорядження про продовження терміну конкурсу за програмою «Бюджет участі». Подовживши термін, Дніпровська міська рада порушила власні ж правила. Ми вважаємо, що причина лежить у бажанні наближених до міського голови Філатова партій пропіаритися на окремих проектах у передвиборчій агітації.

Хочеш вивести боротьбу з корупцією в Дніпрі на якісно новий рівень? Адже реагувати на незаконні рішення міської влади необхідно, але було б набагато ефективніше й економніше взагалі їх не допускати! Бери перчатки, маску й антисептик і рушай на свою виборчу дільницю 25 жовтня! «ДемАльянс» – №15 у бюлетені в Дніпровську міську раду, а наш кандидат на посаду міського голови – Артем Романюков. Закрутимо гайки корупціонерам!