blank

Як гадаєте, чи Геннадій відпустить Бориса?

14 жовтня кандидат на посаду міського голови від політичної партії «ДемАльянс» запропонував чинному міському голові Борису Філатову вийти на відкриті дебати.

«Борисе Альбертовичу, у нас з вами довга історія протистояння, і ви чудово розумієте, що саме я і партія “ДемАльянс” є єдиною справжньою альтернативною силою на цих виборах. Тож давайте нарешті зустрінемося на передвиборчих дебатах!» – сказав у своєму зверненні Романюков.

Борис Філатов чітко розуміє, що єдиною незалежною силою, що має реальні шанси як на другий тур у виборах міського голови, так і на потрапляння в Дніпровську міську раду, є Артем Романюков і ДемАльянс. Наші кандидати регулярно руйнують найзухваліші корупційні схеми міської влади в судах, тому пан Філатов ніби полум’я боїться безпосередньо нас згадувати.

Чи відреагує Філатов і як саме – стежте за новинами на нашому сайті, тут і в соцмережах.

ОНОВЛЕННЯ 1

Філатов не відповів на виклик Артема Романюкова (оце так несподіванка). Спеціально для вас, Борисе Альбертовичу, ми заздалегідь розкриваємо деякі із запитань, які хочемо поставити. Ознайомтеся, Борисе Альбертовичу, хай Геннадій Олегович вас підготує. 22 жовтня о 19:20 Артем Романюков буде в студії “Суспільне-Дніпро”. Рекомендуємо і вам, Борисе Альбертовичу, не ігнорувати запрошення незалежних ЗМІ. Дозволяємо користуватися шпаргалкою!

ОНОВЛЕННЯ 2

Борис Філатов у своєму нещодавньому інтерв’ю казав, що він має зустрічатися з усіма, навіть із тими, кому не подобається. Чи можна вірити вашим словам, Борисе Альбертовичу? Чекаємо на зустріч!

Не пропустіть найголовнішу подію місцевих виборів!

ОНОВЛЕННЯ 3

UA: Перший офіційно запрошує кандидатів на ДЕБАТИ: Артем Романюков, «ДемАльянс», і Борис Філатов, «Пропозиція»

Ставте “ПІДУ” онлайн-трансляції сьогодні о 19:20: https://www.facebook.com/events/759691968220514. Подивимося, чи “ПІДЕ” й сам Філатов!